Serwis samochodowy

 Oferujemy kompleksowy serwis samochodowy z zakresu:

  • wymiany olejów silnikowych i przekładniowych,
  • wymiany filtrów,
  • wymiany płynu hamulcowego,
  • wymiany płynów chłodzących,
  • wymiany tarcz i klocków hamulcowych,
  • wymiany elementów układów wydechowych,
  • wymiany elementów zawieszenia (wahacze, sworznie, amortyzatory, sprężyny),
  • wymiany elementów układów kierowniczych (drążki, końcówki drążków).

Wymiana klocków samochodowych


Niezależny serwis Ford Warszawa - serwisujemy auta dostawcze i osobowe


Korzystając z naszych usług serwisowych masz pewność, że znamy się na tym co robimy. Nasi serwisanci zdobywali doświadczenie w ASO Forda. W przypadku takiej marki jak Ford serwisujemy i naprawiamy takie modele jak Ford Fiesta, Ka, Focus, Mondeo z silnikami benzynowymi i diesla. W przypadku dostawczych samochodów nasi mechanicy od lat serwisują i naprawiają Fordy Transity. Dotyczy to zarówno prostych czynności takich, jak wymiana oleju, wymiana tarcz i klocków oraz bardziej zaawansowanych napraw jak wymiana elementów podwozia, naprawy silnika – pompowtrysków, turbin, DPF-ów.

Nieautoryzowany serwis Peugeot i Citroen Warszawa


Również specjalizujemy się w samochodach francuskich. Auta marki Peugeot i Citroen znamy od przysłowiowej podszewki. Dotyczy to także jak w przypadku Forda modeli osobowych takich jak Peugeot 106, 107, 206, 208, 306, 308, 508, SUVy:2008, 3008, 5008 oraz tych modeli bardziej służących do transportu jak: Peugeot Partner, Rifter, Traveller, Expert i wyjątkowo popularny model dostawczy Peugeot Boxer.
W przypadku Citroena zapewniamy serwis i naprawy takich modeli jak C1, C2, C3, C4, C5, C6 oraz samochodów dostawczych jak Citroen Berlingo Jumpy i Jumper. Zajmujemy się serwisem i naprawami modeli zarówno z silnikami wysokoprężnymi HDi oraz benzynowymi wolnossącymi, jak i z turbosprężarkami.

Nasz serwis aut pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18.

Posiadasz Forda, Peugeota, Citroena? Chcesz umówić się na serwis samochodu – wymianę klocków, płynów, oleju, filtrów powietrza, filtrów kabinowych, filtru oleju to skontaktuj się z nami już dziś. Telefonicznie lub przez formularz:

Umów się na serwis


tel
: +48 501 590 383

Momo auto serwis

Momo Piotr Piklikiewicz
ul. Ziołowa 3,
03-021 Warszawa

© momoautoserwis - All Rights Reserved